Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu

Informujemy, że po wielu miesiącach wytężonej pracy, w sierpniu 2019 uruchomiliśmy wspólnie z miastem Chorzów nasz nowy wspaniały projekt  - Galerię Sztuki Muzycznej i Obrazu w przestrzeni Nowego Rynku w Chorzowie.
Jest to jedyne tego typu miejsce w Europie, gdzie można przyjść, zobaczyć , posłuchać i dotknąć historii sprzętu audio począwszy od lat 50 XX wieku. Każde urządzenie jest w pełni sprawne i perfekcyjnie odrestaurowane. W przestrzeni galerii organizujemy wydarzenia związane z historią analogowego sprzętu audio i nośników, spotkania autorskie, mini koncerty, premiery płyt i wiele innych. Informacje o wydarzeniach znajdziecie na naszym fanpage FB https://www.facebook.com/Galeria-Sztuki-Muzycznej-i-Obrazu-104667920882616/ oraz FB Vintage Audio Shop https://www.facebook.com/vintageaudioshop/  . 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii w Chorzowie w Pavilonie A przy ulicy Rynek 1  - pracujemy od wtorku do soboty w godzinach od 15:00 do 21:00
W związku z powyższym informujemy, że nasz sklep stacjonarny w Chorzowie przy ulicy Wolności 3 zakończył działalność.
W sprawach związanych z zakupami sprzętu lub pytaniami o serwis prosimy o kontakt telefoniczny pod naszymi numerami telefonów podanymi w stopce strony.

Informacje kontaktowe

Sprzęt audio jest naszą pasją

Odwiedź nas i poczuj różnicę brzmienia sprzętu audio z okresu "golden audio". Wszystkich miłośników sprzętu audio zapraszamy do odwiedzenia nas w Chorzowie w Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu .

Vintage audio shop

Łukasz   +48 607 611 300
Mirek     +48 722 117 722
CHorzów
Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu